Reklama

RÁDIO ŠÍRAVA

 

Potrebujete rýchlo a cielene osloviť Vašich
existujúcich aj potenciálnych klientov priamo v regióne Zemplín?

Chcete spropagovať Vašu firmu, novú službu, akciu, výhodné zľavy a to naozaj efektívne?

Máme pre Vás viacero zaujímavých reklamných produktov.

POZOR: 50 %

ZĽAVA na ročnú reklamnú kampaň  

 

REKLAMNÝ ROZHOVOR

 

Reklamný rozhovor v trvaní 3 minút je rozhovor, ktorý môže odznieť v éteri rádia naživo, alebo môže byť vopred nahratý. Možu v ňom odznieť všetky reklamné informácie zadávateľa reklamy – názov spoločnosti, produkty, ceny, služby, novinky, zľavy , výhody a podobne. Samozrejme , pri tvorbe všetkých reklamných produktov, aj pri reklamnom rozhovore, sa riadime zákonom o reklame č.147/2001 Z.z.

Cena reklamného rozhovoru sa odvíja od náročnosti spracovania vrátane dĺžky, kontaktujte reklamné oddelenie

REKLAMNÝ SPOT

 

Reklamný spot je základným reklamným produktom v rádiu. Vyrobíme ho na základe Vašich požiadaviek a odsúhlasení do 48 pracovných hodín. Stačí nám poslať textové podklady, my navrhneme text, následne sa dá načítať . 

Klientom na základe skúseností ponúkame najmä:

30 sekundový spot – 3 až 4 krát denne – po dobu minimálne : 30 dní

Možnosť využitia zaujímavých zliav pri dlhodobej spolupráci, preto Vám odporúčame kontaktovať reklamné oddelenie rádia Šírava.

 

SPONZORING RELÁCIE

 

Ponúkame Vám aj možnosť sponzoringu našich exkluzívnych rubrík, relácií. Jedna z nich je aj Počasie s Petrom Jurčovičom. Vďaka tejto rubrike prinášame denne čerstvé správy o počasí – cielene pre ľudí žijúcich na východnom Slovensku. Tu Vám ponúkame možnosť odprezentovať Vašu firmu, spoločnosť, pred a po relácii POČASIE v znení napríklad : ,, Reláciu Počasie Vám prináša internetový obchod Tvoja Káva.sk, káva do každého počasia.

Počet reklamných odkazov na deň : garantované množstvo je 8x

DOPRAVNÝ SERVIS

 

Pre rádio je ako pre médium typická jeho blízkosť – viete ho počúvať kdekoľvek, aj v aute. Dopravný servis patrí medzi najvyhľadávanejšie informácie. Ponúkame Vám ho v Rádiu Šírava, denne . Aj tu Vám ponúkame možnosť odprezentovať – prostredníctvom sponzoringu – Vašu firmu, spoločnosť , produkty a služby.

Počet reklamných odkazov na deň : garantované množstvo je 14 x

VLASTNÁ RELÁCIA – RUBRIKA

 

Ponúkame Vám možnosť vlastnej relácie – rubriky, bez odznenia reklamných informácií, pripravovaná zaujímavým spôsobom, v trvaní cca 2 – 3 minúty.

Cena relácie závisí od viacerých faktorov, od segmentu, od spôsobu natáčania a spracovania relácie, po množstvo premiér a repríz, preto ponuku vypracujeme vždy presne podľa požiadaviek klienta a vzájomnej dohody.

Naši obchodníci Vám radi  vypracujú cenovú ponuku a následne detailne navrhnú kampaň, ktorá bude pre Vás najlepšia.

Kontakty:

Štefan Pokoželec: + 421 917 699 084, reklama@radiosirava.sk

Dagmar Poláková: + 421 919 195 558, reklama@radiosirava.sk

O zvyšok sa postaráme.

Rádio je všade, aj keď si to neuvedomujeme, je príjemným spoločníkom počas celého dňa, doma, v aute, pri práci alebo pri športe či počas relaxu.

Reklama v rádiu výrazne ovplyvňuje nákupné rozhodnutie tesne pred nákupom, pretože zachytáva spotrebiteľov doma pred cestou na nákup, alebo počas nej v aute.

Kontakt

VYSIELACIE ŠTÚDIO

Jána Hollého 1 (Hotel Družba)
071 01, Michalovce
studio@radiosirava.sk
kontakt: 056/270 08 77